Domov Recenze Recenze TV Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Recenze TV Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Znalci LCD televizorů s jasným, maximálně realistickým obrazem najdou v modelu 4S 43 T2 od Xiaomi mnoho výhod: vysoce kvalitní obraz, prostorový zvuk, uživatelsky přívětivé rozhraní, rychlé nastavení, nepřerušovaný provoz. Průměrné ceny jsou od 20 do 24 tisíc rublů. Shromáždil jsem nejdůležitější vlastnosti televizoru, prostudoval recenze a názory odborníků, zdůraznil výhody a nevýhody. Výsledek je na konci kontroly.

Tento model se účastní hodnocení nejlepších televizorů a v žebříček nejlepších televizorů 43 palců.









Obrazovka

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

43palcová obrazovka, rozlišení - 3840 × 3160, přímé LED podsvícení. Jasný, zářivý barevný panel VA. Obnovovací frekvence je 60 Hz. Obrazovka podporuje technologii HDR (4K Ultra) pro dosažení detailů a lepší reprodukci barev.

Ve srovnání s konkurenty s blízkými cenami má Panasonic TX-43DR300ZZ nižší rozlišení a nižší index obnovovací frekvence. Modely s podobnou nebo vylepšenou kvalitou obrazu budou stát o něco dražší.

Xiaomi 4S 43 T2 má funkci ochrany očí, kterou je nutné pro bezpečné sledování zapnout ručně. Doporučená vzdálenost od obrazovky k úrovni očí je 181 cm.

Vzhled

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

TV skříň je šedá, vyrobená z kovu s využitím technologie bezproblémového ohýbání. Zmenšená tloušťka rámečku přispívá k realistickému vnímání obrazu. Tloušťka se stojanem - 23,3 cm. Možnost montáže na zeď VESA300 × 300 mm... Stojan lze vyjmout.

Konektory

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Televizor je vybaven všemi potřebnými konektory:

  • dva USB;
  • tři HDMI;
  • jeden vstup pro připojení k místní síti;
  • pro kabelovou televizi;
  • pro satelitní TV;
  • komponentní a kompozitní vstupy;
  • slot CI + 1,4;
  • 3,5 mm výstup pro připojení sluchátek a audio systému;
  • optický zvukový výstup.

Wi-Fi připojení, Bluetooth 4.2 s nízkou spotřebou energie, kterou se ne všichni přímí konkurenti mohou pochlubit. Panasonic TX-43DR300ZZ nemá podporu Wi-Fi a Hyundai H-LED43U601BS2S a Thomson T43USM5200 nepodporují bluetooth.

Zvuk

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Systém reproduktorů - dva reproduktory podporující DTS-HD a Dolby Audio s výstupním výkonem 16 W. Spolu s nízkofrekvenčními stereofonními efekty vytváří přehrávání pohlcující zážitek ze sledování.

V závislosti na požadavcích na kvalitu zvuku můžete hledat pokročilejší modely. Například přeplatit 1000 rublů za Thomson T43USM5200 s další funkcí vyrovnávání hlasitosti nebo hledat techniku ​​s vyšším zvukovým výkonem. Ale tato možnost je vzhledem k celé řadě možností celkem dobrá.

Funkce

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Model funguje na Androidu. Knihovna médií obsahuje filmy a programy pro více než 700 tisíc hodin sledování. Funkce PatchWall - s přibývajícími hodinami sledování je obsah tříděn přesněji na základě preferencí. Kromě toho můžete vysílat obsah ze smartphonu na obrazovku.

K dispozici je funkce TimeShift (zastavení při sledování) a nahrávání videa. Hlasové ovládání: lze jej použít k ovládání televize a dalších zařízení Xiaomi.

Nejsou zde žádné funkce automatického vypnutí, stejně jako funkce ochrany dětí, například v Thomson T43USM5200, za které zaplatíte pouze 500-1000 rublů.

Výhody a nevýhody

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Výhody:

  • účinek úplného ponoření;
  • pohodlí, funkčnost, jednoduché rozhraní;
  • hlasová kontrola;
  • přijatelná cena s tolika vymoženostmi;
  • lakonický design, bezešvé rám;
  • velká úhlopříčka;
  • Přímé podsvícení LED;
  • hlasitost;
  • podpora Wi-Fi, Bluetooth;
  • přítomnost vestavěné paměti.

Minusy:

  • nedostatečně funkční dálkové ovládání;
  • musíte ručně konfigurovat automatické aktualizace aplikací;
  • někdy aplikace zpomalí, pokud je nastavení nesprávné, nastanou problémy se spouštěním videí z Youtube;
  • není možné sledovat 3D obrazy;
  • žádná zakřivená obrazovka;
  • nedostatek vestavěné kamery.

závěry

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Model 4S 43 T2 od Xiaomi přiláká ty, kteří hledají vysoce kvalitní domácí spotřebiče a nemají náladu experimentovat s funkcemi a inovacemi rozhraní, které nejsou vždy nutné. Při prohlížení obsahu převezme design a praktičnost.

Model je nový (2019), v řadě funkcí a charakteristik vyhrává na pozadí starších analogů (Panasonic TX-43DR300ZZ - 2016, Thomson T43USM5200 - 2018). Fanoušci Xiaomi, kteří mají doma jiná zařízení od tohoto výrobce, upřednostní tuto značku.

4093 0

Přidat komentář

Jak si vybrat

Recenze

Opravy