Dom Recenzije Pregled TV Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Pregled TV Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Znalci LCD televizora s jasnom, maksimalno realnom slikom pronaći će brojne prednosti u modelu 4S 43 T2 tvrtke Xiaomi: visokokvalitetna slika, surround zvuk, korisničko sučelje, brzo postavljanje, nesmetan rad. Prosječne cijene su od 20 do 24 tisuće rubalja. Prikupio sam najvažnije karakteristike televizora, proučio recenzije i mišljenja stručnjaka, naglasio prednosti i nedostatke. Rezultat je na kraju pregleda.

Ovaj model sudjeluje u ocjena najboljih televizora i u ocjena najboljih televizora 43 inča.









Zaslon

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Zaslon od 43 inča, razlučivost - 3840 × 3160, izravno LED-pozadinsko osvjetljenje. Svijetla VA ploča živopisne boje. Brzina osvježavanja je 60 Hz. Zaslon podržava HDR (4K Ultra) tehnologiju za detalje i poboljšanu reprodukciju boja.

U usporedbi s bliskim cjenovnim konkurentima, Panasonic TX-43DR300ZZ ima nižu razlučivost i niži indeks brzine osvježavanja. Modeli sa sličnom ili poboljšanom kvalitetom slike koštat će nešto više.

Xiaomi 4S 43 T2 ima funkciju zaštite očiju koja se za sigurno gledanje mora ručno uključiti. Preporučena udaljenost od zaslona do razine očiju je 181 cm.

Izgled

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Kućište televizora je sivo, izrađeno od metala uz upotrebu tehnologije bešavnog savijanja. Smanjena debljina okvira pridonosi realističnoj percepciji slike. Debljina s postoljem - 23,3 cm. Mogućnost postavljanja na zid VESA300 × 300 mm... Stalak se može ukloniti.

Konektori

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Televizor je opremljen svim potrebnim priključcima:

  • dva USB;
  • tri HDMI;
  • jedan ulaz za spajanje na lokalnu mrežu;
  • za kabelsku TV;
  • za satelitsku TV;
  • komponentni i kompozitni ulazi;
  • utor CI + 1,4;
  • Izlaz 3,5 mm za povezivanje slušalica i audio sustava;
  • optički audio izlaz.

Wi-Fi povezanost, Bluetooth 4.2 s malom potrošnjom energije, čime se ne mogu pohvaliti svi izravni konkurenti. Panasonic TX-43DR300ZZ nema Wi-Fi podršku, a Hyundai H-LED43U601BS2S i Thomson T43USM5200 ne podržavaju bluetooth.

Zvuk

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Sustav zvučnika - dva zvučnika koji podržavaju DTS-HD i Dolby Audio s izlaznom snagom od 16 W. Zajedno sa stereo efektima niske frekvencije, reprodukcija stvara impresivno iskustvo gledanja.

Ovisno o zahtjevima za kvalitetom zvuka, možete potražiti naprednije modele. Na primjer, preplatite 1000 rubalja za Thomson T43USM5200 s dodatnom funkcijom izravnavanja glasnoće ili potražite tehniku ​​s većom zvučnom snagom. Ali ova je opcija sasvim dobra, s obzirom na čitav niz mogućnosti.

Funkcije

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Model radi na Androidu. Medijska knjižnica sadrži filmove i programe za više od 700 tisuća sati gledanja. Funkcija PatchWall - s povećanjem sati gledanja, sadržaj se preciznije sortira na temelju postavki. Uz to, možete emitirati sadržaj sa svog pametnog telefona na zaslon.

Postoji funkcija TimeShift (zaustavljanje tijekom gledanja) i video snimanje. Upravljanje glasom: može se koristiti za upravljanje TV-om i drugim Xiaomi uređajima.

Ovdje ne postoje funkcije automatskog isključivanja, kao ni funkcije zaštite djece, poput Thomson T43USM5200, za koji ćete preplatiti samo 500-1000 rubalja.

Prednosti i nedostatci

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Prednosti:

  • efekt potpune uronjenosti;
  • praktičnost, funkcionalnost, jednostavno sučelje;
  • kontrola glasa;
  • pristupačna cijena s toliko sadržaja;
  • lakonski dizajn, bešavni okvir;
  • velika dijagonala;
  • Izravno LED pozadinsko osvjetljenje;
  • glasnoća zvuka;
  • podrška za Wi-Fi, Bluetooth;
  • prisutnost ugrađene memorije.

Minusi:

  • nedovoljno funkcionalan daljinski upravljač;
  • trebate ručno konfigurirati automatsko ažuriranje aplikacija;
  • ponekad se aplikacije usporavaju, ako su postavke netočne, postoje problemi s pokretanjem videozapisa s Youtubea;
  • nemoguće je pregledati 3D slike;
  • nema zakrivljeni zaslon;
  • nedostatak ugrađene kamere.

zaključci

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Model 4S 43 T2 iz Xiaomija privući će one koji traže visokokvalitetne kućanske aparate i nisu raspoloženi za eksperimentiranje s funkcionalnošću i inovacijama u sučelju koje nisu uvijek potrebne. Dizajn i praktičnost preuzimaju gledanje sadržaja.

Model je nov (2019.), u brojnim funkcijama i karakteristikama pobjeđuje u odnosu na starije analoge (Panasonic TX-43DR300ZZ - 2016., Thomson T43USM5200 - 2018.). Ljubitelji Xiaomija koji kod kuće imaju druge uređaje ovog proizvođača prednost će dati ovoj marki.

4093 0

Dodaj komentar

Kako odabrati

Recenzije

Popravci