mājas Atsauksmes Robotu putekļsūcēja Xiaomi Roborock S4 / T4 pārskats

Robotu putekļsūcēja Xiaomi Roborock S4 / T4 pārskats

Xiaomi turpina attīstīt Roborock sēriju - robotu putekļu sūcēju sēriju mājām. Tās jaunais pārstāvis ir Roborock S4 modelis ar jaunu dizainu - caurspīdīgu vāciņu. Ierīce ir kļuvusi manevrējamāka, labāk iziet cauri šaurām vietām mājā. Modelim ir vairāki iesūkšanas režīmi, lieliska filtrēšanas sistēma, lielas ietilpības akumulators un jauna viedtālruņa lietotne. Es detalizēti pastāstīšu par šī sīkrīka īpašībām un īpašībām savā pārskatā.

baner_ali_white

Izskats

Xiaomi darīja visu iespējamo: ar caurspīdīgu apvalku tas izskatās ļoti interesanti. Plastmasas spīdīgais korpuss ir izgatavots melnā krāsā. Korpuss ir ļoti viegli sasmērēts, uz tā vienmēr ir pieskāriena pēdas. Augšējā panelī ir viena liela poga, kas sadalīta divās daļās. Pirmais ir atbildīgs par robota putekļsūcēja ieslēgšanu / izslēgšanu, bet otrais - par tā nosūtīšanu uz dokstaciju. Virspusēja pārbaude nekavējoties izjūt acis uz vietu, kur atrodas augstas precizitātes LDS sensors (lidar), kas nolasa objektu atrašanās vietu un formu, un pēc tam izveido ērtāko tīrīšanas ceļu. Gar ierīces perimetru ir izvietoti 12 dažāda veida sensori, kas novērš sadursmes un kritienus no augstuma. Robotu putekļsūcēja galvenā suka saņēma saspiestu saru un saliekamu dizainu ar noņemamiem uzgaļiem - tāpēc ražotājs vienkāršoja otas tīrīšanu no matiem un vilnas. Ir viena sānu gumijas birste.

Aprīkojums

Xiaomi Roborock S4 / T4

Putekļsūcējs ir iepakots ļoti uzmanīgi, 2 kastēs. Pirmais ir aizsargājošs, kas izgatavots no kartona, un otrais ir patentēts, kas parāda tā īpašības un funkcijas. Kastes iekšpusē, izņemot pašu putekļsūcēju:

  1. Doka stacija.
  2. Rezerves filtrs.
  3. Robotu tīrīšanas birste.
  4. Uzlādes kabelis.
  5. Lietošanas instrukcija 5 valodās.

Piegādes apjoms ir mazs. Daudziem Xiaomi un citu ražotāju modeļiem tas ir daudzveidīgāks.

Funkcionalitāte

Xiaomi Roborock S4 / T4

Roborock S4 robotu putekļsūcējs ir vispiemērotākais lietošanai telpās bez paklājiem. Ierīce lieliski veic gludu grīdu vai paklāju tīrīšanu ar nelielu kaudzīti. Iesūkšanas jauda ir 2000 Pa. Iesūkšanas jaudas kontrolei ir pieejami šādi darbības režīmi:

  • kluss (50 dB, 1200 Pa);
  • līdzsvarots (55 dB, 1400 Pa);
  • turbo (60 dB, 1800 Pa);
  • maks. (65 dB, 2000 Pa).

Režīmus varat kontrolēt un atlasīt, izmantojot Roborock patentētu lietojumprogrammu Android un iOS. Tas nāca vietā Mi Home, kas sevi parādīja ne no labākās puses. Jaunā lietojumprogramma ir kļuvusi ērtāka, tai regulāri tiek izlaisti atjauninājumi: parādās jaunas funkcijas, tiek novērstas kļūdas. Jūs varat izsekot savu darbu tiešsaistē, veikt kartes iestatījumus, sadalīt telpu atsevišķās zonās. Šis modelis nodrošina atmiņu līdz trim kartēm. Caurspīdīgās atkritumu tvertnes tilpums ir 420 ml. Putekļu savācējs - ar E11 klases HEPA filtru. Tas pat noķer pelējumu, blaugznas, alergēnus. Filtru ir viegli tīrīt un mazgāt zem ūdens no krāna, piegādes komplektā ietilpst otra rezerves daļa. T4 nāk ar lielu 5200 mAh akumulatoru. Ar šo uzlādi putekļu sūcējam pietiek ar 150 - 180 minūšu darbu bez pārtraukuma, pilnīga akumulatora uzlāde prasīs 300 minūtes. Ierīce var notīrīt lielu platību - 250m2... Putekļsūcējs spēj pārvarēt šķēršļus ar 15 mm augstumu. Ir aizsardzība pret kritieniem, sadursmēm.

Priekšrocības un trūkumi

Ieguvumi:

  • skaists mūsdienīgs dizains;
  • augsta autonomija;
  • navigācijas sistēma, saglabājot līdz 3 kartēm;
  • dažādi sūkšanas veidi;
  • jauna ērta mobilā lietojumprogramma ierīces kontrolei;
  • iekļauts - rezerves HEPA filtrs E11;
  • saliekams turbo sukas dizains;
  • liela tīrīšanas zona - 250m2.

Trūkumi:

  • augsta cena;
  • nav mitras tīrīšanas - tikai sausa;
  • viena sānu birste;
  • viens iebūvēts filtrs;
  • jaunā lietojumprogramma ir laba, taču pie tās ir vērts strādāt.

Spriedums

Xiaomi Roborock S4 (T4) robotu putekļsūcējs ir ļoti interesants, man īpaši patika dizains. Cena ir 22 tūkstoši rubļu: es uzskatu, ka tā ir pārāk augsta. Šī pakete ir acīmredzami par mazu: piemēram, modelī iLife V50 Pro par 11 tūkstošiem rubļu tas ir daudz vairāk. Xiaomi vienmēr rūpējas par ērtu lietošanu, tāpēc jaunas mobilās lietojumprogrammas izstrāde ir liels pluss, lai gan tas joprojām ir "neapstrādāts", jums ir jānovērš nelielas kļūdas, taču tas darbojas diezgan veiksmīgi.

Mani iepriecināja navigācijas sistēmas uzticamība - tas ir retums starp tirgū pieejamajiem modeļiem. Ir iespējams saglabāt līdz trim kartēm, kuras var kontrolēt, izmantojot lietotni Roborock. Es arī izcelšu augsto autonomiju, lielo tīrīšanas zonu, jauno centrālo suku un HEPA filtru. Es sev šajā robotu putekļsūcējā atradu vairāk plusu nekā mīnusu.









882 0

Pievieno komentāru

Kā izvēlēties

Atsauksmes

Remonts