кућа Коментара Преглед ТВ Ксиаоми Ми ТВ 4С 43 Т2

Преглед ТВ Ксиаоми Ми ТВ 4С 43 Т2

Зналци ЛЦД телевизора са јасном, максимално реалистичном сликом наћи ће многе предности у моделу 4С 43 Т2 компаније Ксиаоми: висококвалитетна слика, сурроунд звук, усер-фриендли интерфејс, брзо подешавање, несметан рад. Просечне цене су од 20 до 24 хиљаде рубаља. Прикупио сам најважније карактеристике телевизора, проучио критике и мишљења стручњака, истакао предности и недостатке. Резултат је на крају прегледа.

Овај модел учествује у рејтинг најбољих телевизора а у оцена најбољих телевизора 43 инча.









Сцреен

Ксиаоми Ми ТВ 4С 43 Т2

Екран од 43 инча, резолуција - 3840 × 3160, директно ЛЕД позадинско осветљење. Светао, живописан ВА панел. Брзина освежавања је 60 Хз. Екран подржава ХДР (4К Ултра) технологију за детаље и побољшану репродукцију боја.

У поређењу са блиским конкурентима, Панасониц ТКС-43ДР300ЗЗ има нижу резолуцију и нижи индекс брзине освежавања. Модели са сличним или побољшаним квалитетом слике коштаће мало више.

Ксиаоми 4С 43 Т2 има функцију заштите очију која се мора ручно укључити ради сигурног гледања. Препоручена удаљеност од екрана до нивоа очију је 181 цм.

Изглед

Ксиаоми Ми ТВ 4С 43 Т2

Кућиште за телевизор је сиве боје, направљено од метала уз употребу технологије бешавних савијања. Смањена дебљина оквира доприноси реалистичној перцепцији слике. Дебљина са постољем - 23,3 цм. Могућност постављања на зид ВЕСА300 × 300 мм... Сталак се може уклонити.

Конектори

Ксиаоми Ми ТВ 4С 43 Т2

Телевизор је опремљен свим потребним конекторима:

  • два УСБ;
  • три ХДМИ;
  • један улаз за повезивање на локалну мрежу;
  • за кабловску ТВ;
  • за сателитску ТВ;
  • компонентни и композитни улази;
  • слот ЦИ + 1.4;
  • Излаз 3,5 мм за повезивање слушалица и аудио система;
  • оптички аудио излаз.

Ви-Фи повезивост, Блуетоотх 4.2 са малом потрошњом енергије, чиме се не могу похвалити сви директни конкуренти. Панасониц ТКС-43ДР300ЗЗ нема Ви-Фи подршку, а Хиундаи Х-ЛЕД43У601БС2С и Тхомсон Т43УСМ5200 не подржавају Блуетоотх.

Звук

Ксиаоми Ми ТВ 4С 43 Т2

Систем звучника - два звучника који подржавају ДТС-ХД и Долби Аудио са излазном снагом од 16 В. Заједно са стерео ефектима ниске фреквенције, репродукција ствара импресивно искуство гледања.

У зависности од захтева за квалитетом звука, можете потражити напредније моделе. На пример, преплатите 1000 рубаља за Тхомсон Т43УСМ5200 уз додатну функцију изравнавања јачине звука или потражите технику са већом звучном снагом. Али ова опција је сасвим добра, с обзиром на читав низ могућности.

Функције

Ксиаоми Ми ТВ 4С 43 Т2

Модел ради на Андроиду. Медијска библиотека садржи филмове и програме за више од 700 хиљада сати гледања. Функција закрпе зида - са повећањем сати гледања, садржај се прецизније сортира на основу жеља. Поред тога, можете да емитујете садржај са паметног телефона на екран.

Постоји функција ТимеСхифт (заустављање током гледања) и видео снимање. Управљање гласом: може се користити за управљање телевизором и другим Ксиаоми уређајима.

Овде нема функција аутоматског искључивања, као ни функција заштите деце, као што је Тхомсон Т43УСМ5200, за који ћете преплатити само 500-1000 рубаља.

Предности и мане

Ксиаоми Ми ТВ 4С 43 Т2

Предности:

  • ефекат потпуног потапања;
  • погодност, функционалност, једноставан интерфејс;
  • Управљање гласом;
  • приступачна цена са толико погодности;
  • лаконски дизајн, бешавни оквир;
  • велика дијагонала;
  • Директно ЛЕД позадинско осветљење;
  • јачина звука;
  • подршка за Ви-Фи, Блуетоотх;
  • присуство уграђене меморије.

Минуси:

  • недовољно функционалан даљински управљач;
  • морате ручно да конфигуришете аутоматско ажурирање апликација;
  • понекад се апликације успоравају, ако су нетачна подешавања, постоје проблеми са покретањем видео записа са Иоутубе-а;
  • немогуће је прегледати 3Д слике;
  • нема закривљени екран;
  • недостатак уграђене камере.

закључци

Ксиаоми Ми ТВ 4С 43 Т2

Модел 4С 43 Т2 из компаније Ксиаоми привући ће оне који траже висококвалитетне кућне апарате и нису расположени за експериментисање са функционалностима и иновацијама у интерфејсу које нису увек потребне. Дизајн и практичност преузимају приликом гледања садржаја.

Модел је нов (2019), у бројним функцијама и карактеристикама побеђује у позадини старијих аналога (Панасониц ТКС-43ДР300ЗЗ - 2016, Тхомсон Т43УСМ5200 - 2018). Љубитељи Ксиаоми-а који код куће имају друге уређаје овог произвођача даће предност овом бренду.

4093 0

Додајте коментар

Како одабрати

Коментара

Поправке